€ 1800-2200 euro brutto/mc

Produkcja AGD bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Stuttgart 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 16, 2017 02:12

Zatrudnienie 2017 od zaraz na produkcji sprzętu dużego AGD w fabryce ze Stuttgartu. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 1800-2200 euro brutto miesięcznie – stawka będzie ustalana indywidualnie zależnie od posiadanego doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na produkcji w fabryce dużego AGD (pralki, lodówki, kuchenki, zmywarki)
  • zadania wykonywane będą na nowej linii produkcyjnej przy montażu pralek
  • pracownik będzie miał do dyspozycji elektronarzędzia i narzędzia ręczne
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • przywiązywanie uwagi do detali
  • sumienne wywiązywanie się ze swoich zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak nałogów!

Zapewniamy:

  • pomoc ze strony pracodawcy w zorganizowaniu zamieszkania
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • opiekę koordynatora Polaka
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość zorganizowania transportu do Niemiec na życzenie pracownika

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja AGD, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 419591a33a2861e7