€ 8,50 euro /h

Praca w Niemczech zbieranie zamówień na magazynie bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 9, 2014 00:06

Magazyn z siedzibą w Berlinie zatrudni pracowników fizycznych do zbierania zamówień. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbierania zamówień

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 8,50 euro brutto za przepracowaną godzinę

Obowiązki:

  • prace fizyczne na magazynie
  • zbieranie zamówień na magazynie – wyszukiwanie zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • rozładunek oraz załadunek towarów, kontrolowanie dostaw
  • aktualizowanie stanów magazynowych w systemie
  • pakowanie
  • rozkładanie produktów na magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku order picker poparte referencjami
  • umiejętność współpracy
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • efektywność
  • chęć do nauki języka niemieckiego

Oferta:

  • praca od stycznia 2015
  • 40-sto godzinny tydzień pracy
  • zapewniamy płatne zamieszkanie w hotelu pracowniczym
  • świadczenia socjalne
  • umowę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • praca zmianowa – dostępne zmiany dzienne oraz nocne (te drugie są dodatkowo płatne)
  • możliwe dodatkowe godziny pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – OP/01/15

ID ogłoszenia: 16354860c7a56503

6 komentarzy na “Praca w Niemczech zbieranie zamówień na magazynie bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą ,pracowałam już przy zbieraniu zamówień w Holandii w firmie Adecco ,pozatym mam duże doświadczenie w produkcjii .Jestem dyspozycyjna od stycznia na dłuższy okres proszę o kontakt mój nr 774830598

  2. Jestem zainteresowany nr 696011902. Własny pojazd, mieszkam przy granicy Słubice

  3. Witam.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą, pracowałam już na produkcji i wiem co znaczy presja czasowa. Jestem dyspozycyjna od stycznia. Proszę o kontakt mój numer 513510070.

  4. Witam, mail podany powyżej zły lub zapełniona skrzynka, wiadomość zwrócona, jestem zainteresowany, tel 600839253

  5. Witam jestem zainteresowany oferta posiadam 6letnie doświadczenie w zbieraniu zamówień orac posiadam uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat.B własny samochód dyspozycyjny od stycznia 797-619-294

  6. Jestem zainteresowany ofertą pracy mój nr telefonu 732917528