€ 7,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech w gastronomii pomoc kuchenna od zaraz na zmywaku Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 17, 2014 00:31

Restauracja z Hamburga zatrudni pracownika na zmywaku oraz do pomocy na kuchni. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej w gastronomii z możliwością awansu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w restauracji jako pomoc kuchenna.
  • Obowiązkiem głównym będzie praca na zmywaku, mycie naczyń i sztućców.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pomoc przy prostych czynnościach przy gotowaniu potraw- krojenie, mycie, mieszanie itp.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym- rozumienie poleceń, umiejętność przeprowadzenia niewymagającej specjalnych zdolności rozmowy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • pracowitość, odpowiedzialność oraz niezawodność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz
  • możliwość awansu po kilku miesiącach na pomoc kucharza
  • pracę na stałe
  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem.

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: 2s/08/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

ID ogłoszenia: 84253eb97be8d435