€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech sprzątanie pokoi w hotelu dla pokojówki bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 1, 2014 11:57

Hotel z Lipska poszukuje pokojówek do sprzątania pokoi gościnnych. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pokojówka

Zarobki: do uzgodnienia

Lokalizacja: Lipsk

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sprzątać określoną liczbę pokoi gościnnych na godzinę.
  • Sprzątanie po wyjeździe gości polegać będzie na kompleksowym sprzątaniu tak jak: mycie okien, odkurzanie, uzupełnianie gratisów, mycie i dezynfekowanie łazienek.
  • Porządkowanie podczas pobytu gości polegać będzie na drobnym sprzątaniu pokoju tak jak: odkurzenie, przetarcie podłogi, przewietrzenie, sprzątnięcie łazienki, pościelenie łóżka czy zmiana ręczników, wyniesienie śmieci oraz dodanie papieru toaletowego i środków higienicznych.

Oczekiwania:

  • schludność, miła aparycja
  • kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • szybkie tempo pracy
  • gotowość do pracy w nadgodzinach
  • elastyczność godzinowa
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pełne szkolenie wprowadzające
  • legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie od stycznia 2015
  • pracę początkowo na 2 miesiące z możliwością przedłużenia umowy
  • osoby najlepsze mogą liczyć na premie
  • zorganizowane jest zakwaterowanie w pokoju i bezpłatne wyżywienie w kuchni hotelowej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sph/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 952547c50ee31d79

8 komentarzy na “Praca w Niemczech sprzątanie pokoi w hotelu dla pokojówki bez języka Lipsk”

  1. jestem bardzo zainteresowana praca nr.ref.spn/06/15 tel.537680184 .Pozdrawiam

  2. jestem zainteresowana tą ofertą pracy

  3. jestem zainteresowana ofertą pracy nr ref. sph/06/15

  4. jestem zainteresowana nr ref.sph/06/15

  5. jestem zainteresowana ofertą pracy nr refer. sph/06/15

  6. jestem bardzo zainteresowany waszą propozycją nie pale nie piję jestem sam ref,,sph/06/15 mój numer telefonu 726016678

  7. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy Mieszkam w Halle Saale posiadam prawo jazdy kat B