€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech sprzątanie kina bez znajomości języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2015 21:34

Aktualnie poszukujemy pracowników do sprzątania kina w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca polegać będzie na sprzątaniu kina. Pracownik będzie odpowiedzialny za porządkowanie sal kinowych po każdym seansie, czyli zamiatanie, odkurzanie, wynoszenie śmieci. Do zadań należeć będzie sprzątanie w korytarzach i toaletach służbowych i ogólnodostępnych.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • dokładność, odpowiedzialność, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na niemieckiej umowie czasowej
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne warunki, dobre zarobki
  • pracę 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 25/10/15

ID ogłoszenia: 1915605c3005ea9a

2 komentarze na “Praca w Niemczech sprzątanie kina bez znajomości języka od zaraz Hamburg”

  1. Sprzątaczka na wrzesień 29, 2015 @ 20:10

    Nazywam się Aneta mam 33 lata i pilnie szukam pracy bardzo proszę dać mi szansę. Obecnie sprzątam w piekarni cukierni.

  2. witam nazywam sie Adam i jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. obecnie mieszkam w Hamburgu, jestem w pelni dyspozycyjny i posiadam wszystkie potrzebne dokumenty tzn meldunek i stoienumer.
    nr kontaktowy 015145173146