€ 1100 euro + wyżywienie + zakwaterowanie

Praca w Niemczech sprzątanie hotelu dla pokojówki bez języka Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2016 04:31

Hotel z okolic Norymbergi rekrutuje osoby na stanowisko pokojówki – przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka w hotelarstwie.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: okolice Norymbergi

Zarobki: 1100 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelu
  • mycie i dezynfekowanie toalet
  • wynoszenie śmieci
  • uzupełnianie akcesoriów toaletowych oraz gratisów
  • porządkowanie pokoju, ścielenie łóżka, odkurzanie
  • wymiana ręczników i pościeli

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • preferowane zgłoszenia od osób z wykształceniem kierunkowym
  • komunikatywność, miła aparycja
  • profesjonalizm, dokładność

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki oraz bardzo dobre warunki pracy
  • umowę niemiecką na przynajmniej 6 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe kryteria proszone są o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • biuro@projektkuchnia.eu z tytułem PRACA POKOJÓWKA

Konieczne jest dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pokojowka-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-w-hotelu-35-km-od-norymbergi/

ID ogłoszenia: 50556aebf505c5a7

Linki sponsorowane