€ Do uzgodnienia

Praca w Niemczech – rodzina z Berlina szuka opiekunki dla noworodka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 9, 2016 06:53

Rodzina z Berlina szuka opiekunki dziecięcej do opieki nad dwójką dzieci i przy pomocy w domu. Niemcy praca dla osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: do uzgodnienia z przełożonym

Obowiązki:
Pomoc pani domu która aktualnie jest w czwartej ciąży w opiece nad dzieckiem 8lat i przy obowiązkach domowych.
Osoba zatrudniona będzie pomagała w kuchni oraz przy sprzątaniu, do zadań należeć będzie wychodzenie z dziećmi na spacery, wymyślanie zabaw.
Inne prace domowe jakich wymagać będzie sytuacja.

Oczekiwania:
mile widziane doświadczenie w pracy pomocy domowej
umiejętność postępowania z dziećmi
duże zaangażowanie
zaświadczenie o niekaralności
pracowitość
cierpliwość, miła aparycja
umiejętność zabawienia dzieci
totalny zakaz palenia, alkohol wyłącznie pity jest w domu okazyjnie w niewielkich ilościach
znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu podstawowym

Oferta:
zamieszkanie oraz wyżywienie zapewnione przez rodzinę zapraszającą
oddzielny pokój z dostępem do internetu, telewizorem i radiem
zwrot kosztów dojazdu do Berlina
praca nie jest określona godzinowo, kiedy są zadania do wykonania wówczas się je wykonuje
weekendy przeważnie wolne, aczkolwiek może zdarzyć się ich rodzice będą chcieli gdzieś wyjść bez dzieci
domowa atmosfera
bardzo dobre warunki
Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.
Adres kontaktowy: ziegert22@aol.com

ID ogłoszenia: 20856e0ad8aa99e3

Linki sponsorowane

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Ziegert
  • Zarejestrowany od: marzec 9, 2016

Inne przedmioty dodane przez Ziegert

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ziegert »