€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech przy wykończeniach na budowie jako Malarz- Tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2014 23:30

Firma budowlana poszukuje Polaków do pracy w Niemczech w charakterze malarza-tapeciarza. Zatrudnienie od zaraz przy wykończeniach – malowaniu, tapetowaniu, wyłącznie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Malarz-tapeciarz

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia w postaci stawki podstawowej oraz premii

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe polegające na malowaniu i tapetowaniu ścian.
  • Do zadań należeć będzie szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie.
  • Obowiązkiem będzie równie gruntowanie i wykuwanie.
  • Pracownik będzie odpowiadał również za montowanie izolacji.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu
  • możliwość zabrania auta do pracy w Niemczech
  • wykształcenie kierunkowe
  • konieczne doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę u Niemieckiego pracodawcy
  • ubezpieczenie społeczne, dobre zarobki
  • zapewnione niemieckie warunki pracy
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie lub pomoc w jego znalezieniu
  • możliwość podwyższania kwalifikacji

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne zawierające CV oraz skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie należy przesłać na adres:

  • rekrutacja@personalauspolen.eu

w tytule wiadomości prosimy wpisać: Malarz-Tapeciarz

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-id242229.html

ID ogłoszenia: 775540871ad1adfc