€ 13 euro brutto/h

Praca w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Listopad 3, 2016 5:52 am

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu apartamentów. Oferta z Kolonii dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Kolonia, Niemcy
Płaca: 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu apartamentów mieszkalnych
  • zadania polegać będą na kompleksowym sprzątaniu powierzchni – praniu, odkurzaniu, myciu podłóg, itp.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • pełna dyspozycyjność w okresie przedświątecznym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • otwartość, komunikatywność
  • dokładność

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc w znalezieniu płatnego mieszkania na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy, podpisanej do końca roku z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenie
  • sprawdzonych klientów
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja samochodów osobowych od zaraz.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 139581aa2995ea4a