€ 12 euro na godzinę + dieta

Praca w Niemczech przy remontach i wykończeniach bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 14, 2016 02:47

Firma budowlana z siedzibą w Kolonii zatrudni pracowników ogólnobudowlanych. Praca w Niemczech dla budowlańców bez języka przy remontach i wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę plus dieta w wysokości 20 euro za każdy roboczy dzień

Obowiązki:

  • wszelkie prace remontowo – wykończeniowe w budownictwie mieszkaniowym
  • różnorodne zadania zlecone przez przełożonego
  •  obsługiwanie narzędzi profesjonalnych
  •  zadania polegać będą na wykończeniach nowych mieszkań i odświeżaniu starszych wnętrz, malowanie, gładzenie ścian, układanie płytek, montaż płyt kartonowo-gipsowych, itp.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na budowach
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem
  • pracowitość
  • możliwość pracy 6 dni w tygodniu nawet do 10 godzin dziennie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • dla profesjonalnych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 250-300 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc na miejscu
  • odpowiednio premiowana praca w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: remonty/03/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 78056e59cf1357df

Brak tagów

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy remontach i wykończeniach bez języka Kolonia”

  1. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.Spełniam wszystkie oczekiwania.Jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz.Proszę o kontakt tel.695-390-831
    Pozdrawiam