€ do ustalenia

Praca w Niemczech przy pakowaniu miodu od zaraz bez języka w Bremen 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Opublikowany: luty 3, 2018 22:57

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pakowaczy w rejonie Bremen. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu miodu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz miodu w zakładzie produkcyjnym

Miasto: Bremen, Niemcy

Termin: praca w Niemczech do podjęcia od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się na produkcji miodu
  • obowiązkiem będzie zdejmowanie słoików z maszyny oraz pakowanie do kartonów
  • paletowanie towaru
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w Niemczech bez konieczności porozumiewania się językiem niemieckim
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

ID ogłoszenia: 2775a73ddaa7f939

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy pakowaniu miodu od zaraz bez języka w Bremen 2018”

  1. MariuszAgata na luty 8, 2018 @ 00:23

    Witam. Para jest zainteresowana pracą, Prosimy o kontakt 503 675 917 , 799 059 147