€ 1300-1550 € netto

Praca w Niemczech produkcja w branży automotive od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bayern
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 29, 2015 23:27

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji w Bawarii przy montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie od zaraz dla osób sprawnych fizycznie, wytrzymałych i mówiących po niemiecku.

Winckler Personal jest agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta – znanej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Pracownik produkcji
branży automotive
Miejsce pracy: Niemcy, region Ingolstadt, powiat Neuburg-Schrobenhausen
Termin rozpoczęcia: Od zaraz/wrzesień/październik 2015
Nr ref. 078/2015

Zakres obowiązków: Kompleksowy montaż siedzisk samochodowych (praca wymagająca tężyzny fizycznej i wytrzymałości)

WYMAGANIA:
• Komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego (UWAGA! Kandydaci z podstawową znajomością języka niemieckiego nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji)
• Doświadczenie zawodowe jako pracownik fizyczny produkcji
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Wytrzymałość fizyczna
• Otwartość na naukę (na miejscu odbywa się wstępne szkolenie pracowników, przygotowujące do pracy)
• PRAWO JAZDY I AUTO NIE SĄ KONIECZNE (mała odległość miejsca zakwaterowania od miejsca pracy)

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie w wysokości MINIMUM 1000 € netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania (“na rękę”). Po miesiącu wynagrodzenie wzrasta o 100 €, po dwóch kolejnych ponownie o 100 €, dla chętnych istnieje również możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach (wynagrodzenie za nadgodziny naliczane zgodnie z niemieckim prawem pracy)
• Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy
• Szkolenie wprowadzające na miejscu pracy
• Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora
• Długookresowe zatrudnienie

Znasz język niemiecki na wymaganym poziomie, spełniasz pozostałe wymagania pracodawcy i jesteś zainteresowany oferowanym stanowiskiem pracy?
Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego!
Przekierowanie do formularza aplikacyjnego nastąpi po kliknięciu przycisku „Aplikuj” lub po wklejeniu poniższego adresu www w pasku wyszukiwarki:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagania oferty pracy.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Szczegóły pod numerem telefonu 22 631 11 70

ID ogłoszenia: 25655dee2ecd9372