€ 10,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech produkcja kanapek bez znajomości języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 17, 2016 04:33

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kanapek, panini a także wrapów dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par od zaraz w fabryce z Kolonii. Początkowo zatrudnienie będzie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4, preferujemy zgłoszenia od par

Opis stanowiska pracy:

  • posiadamy dwa wolne stanowiska przy układaniu składników i kontroli jakości produktów
  • kolejne dwie osoby które zatrudnimy będą zajmować się pakowaniem gotowych kanapek i etykietowaniem pudełek

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • chęć do nauki i szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • umiejętność stosowania się do zasad BHP

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach początkowo na 3 miesiące
  • dla pracowników którzy się wykażą możliwość przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego pomocnika
  • zapewnione przeszkolenie pracownicze
  • możliwość rozwoju
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji kanapek, Kolonia 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 97756e9ba5a2cd1a