€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 27, 2015 23:59

Poszukujemy pracowników uzdolnionych manualnie do pakowania perfum w fabryce z Dortmundu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za otwieranie zapakowanych perfum oraz przepakowanie ich i naklejenie nowych kodów.
  • Niektóre osoby zostaną przydzielone do pakowanie gotowych perfum w kartony i paletowania.
  • Stanowisko wymaga utrzymywania dobrych stosunków z innymi działami.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność manualna
  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych
  • szybkość, zręczność, zwinność
  • duża dokładność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • ubezpieczenie oraz składki
  • niemiecka umowa o pracę
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym od zaraz
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 026/006/15

ID ogłoszenia: 3745565d82732bcf

12 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam mieszkamy wraz z mamą w Dortmundzie jesteśmy zameldowane i wynajmujemy mieszkanie.Ja jestem w wieku 19 lat a mama 49 lat, bardzo zależy nam na pracy PROSZĘ o odzew z góry dziękuje.

  2. Witam pilnie proszę o kontakt jesteśmy zainteresowane wraz z mamą tą pracą możemy podjąć ją w każdej chwili proszę o kontakt 015218971306

  3. Witam chciałbym spróbować pracy w waszej firmie kontakt 533232006 pozdrawiam

  4. Witam serdecznie potrzebuje pracy 017680370047 dziękuję serdecznie

  5. angelika na maj 31, 2015 @ 13:17

    Witam jestem zainteresowna praca prosze o kontakt moj numer 572861381

  6. Jestem zainteresowana prace mieszkam niedaleko Dortmundu prosze o kontakt 015730137376

  7. Jestem zainteresowana oferta wraz z chlopakiem mamy doswiadczenie na tasmie produkcyjnej mozemy wyjechac od zaraz prosze o kontakt 516399928

  8. piotr krakowski na czerwiec 2, 2015 @ 09:47

    Podejme proponowana prace facet w sile wieku dobry stan zdrowia bez nalogow.
    Prosze o kontakt tel.792 853 086

    Pozdrawiam
    Piotr.

  9. Witam serdecznie potrzebuje pracy.Prosze o kontakt tel.01629097461

  10. Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana pracą w waszej firmie. Proszę o kontakt tel. 726-406-337

    Pozdrawiam

  11. Witam
    Jestem zainteresowana praca w Niemczech na produkcji obecnie pracowałam juz na linii produkcyjnej.
    Jestem osobą młodą i bystrą
    Prosze o kontakt 724091713

  12. 026/006/15 na czerwiec 4, 2015 @ 18:15

    Witam. Jestem razem z żoną bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Posiadamy pełną dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Bardzo prosimy o kontakt z góry serdecznie dziękujemy. Mój numer tel. 48 515 479 066.