€ 17,18 €/h

Praca w Niemczech od zaraz w Monachium przy produkcji prototypów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2017 03:27

Do podjęcia możliwa od zaraz praca w Niemczech przy produkcji prototypów w branży samochodowej. Zatrudnienie w Monachium w renomowanym koncernie z zakwaterowaniem i dojazdem.

PRODUKCA PROTOTYPÓW – 17,18 €/h (K/M)
PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, zajmującego się produkcją samochodów na Bawarii w Monachium, poszukujemy pracowników związanych z branżą samochodową.

Opis stanowiska pracy:
Praca w renomowanym koncernie samochodowym w Monachium (Hallbergmoos) przy produkcji prototypów.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie – 17,18 €/h,
– niemiecką umowę o pracę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie

Wymagamy:
– dokładności, samodzielności,
– mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód,
– znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007 lub 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 18159ca3b637d91b