€ 9,80 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz w Kolonii sprzątanie klubu fitness i siłowni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2016 11:19

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu w siłowni i klubie fitness. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątaczka w fitness klubie i siłowni

Miasto: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,80 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • utrzymywanie porządku we wszelkich pomieszczeniach siłowni i klubu fitness – biura, hali, sal, toalet, przebieralni, pryszniców
  • odkażanie sprzętów
  • mycie szyb, okien, podłóg
  • odkurzanie

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • znajomość podstawowych zwrotów w języku niemieckim
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • duża dokładność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę zmianową
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • legalna umowa o pracę zgodna ze standardami niemieckimi
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, w odległości ok 2 km od miejsca pracy
  • prawo do urlopu

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca przy sprzątaniu w klubie fitness. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-kolonia-przy-sprzataniu-klubu-fitness-i-silowni/

ID ogłoszenia: 223577237fd240f8

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz w Kolonii sprzątanie klubu fitness i siłowni”

  1. Można prosić o kontakt ? 3 młode dziewczyny sa zainteresowane

  2. Witam.Jestem zainteresowana panst

  3. Witam .jestem zainteresowana panstwa oferta.Pros,e o kontakt.Pozdrawiam Anna