€ na akord

Praca w Niemczech od zaraz w budownictwie przy regipsach Aachen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aachen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 27, 2018 05:13

Poszukujemy pracowników budowlanych w Aachen. Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz przy regipsach – montaż płyt kartonowo-gipsowych. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscy odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Monter płyt z karton-gipsu

Pensja: na akord

Lokalizacja: Aachen, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca budowlana dla monterów i szpachlarzy
  • obowiązkiem będzie montaż płyt z karton-gipsu oraz wykonywanie zadań wykończeniowych – malowania, tapetowania itp.
  • inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • własne narzędzia
  • pracowitość
  • własna działalność w Niemczech lub Polsce
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę przez cały rok w Aachen oraz okolicach  do 100 km
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie miejsce zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem:

0049 177 64 25 434

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/regipsy-praca-niemcy-w-budownictwie-jako-moner-plyt-karton-gips-aachen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3095a9472fe629d0