€ 12 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie centrum handlowego Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2016 14:50

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu galerii handlowej w Essen. Zatrudnienie dla 3 Polaków.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miasto: Essen, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę brutto

Obowiązki:

  • praca w centrum handlowym przy dbaniu o czystość części ogólnodostępnych oraz biura kadry zarządzającej
  • pracownicy nie będą odpowiadać za czystość w sklepach odzieżowych – wyłącznie supermarketu spożywczego, korytarzy, części restauracyjnej, toalet

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • minimum podstawowy poziom języka niemieckiego
  • doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zamieszkania
  • podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • rzetelne przeszkolenie
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy p pracę
  • dobre zarobki
  • niezbędny sprzęt i materiały do wypełniania powierzonych zadań

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Praca w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej w Essen”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-essen-od-zaraz-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 6757e3c9449d8e2