€ 12-14 euro/h

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 29, 2017 15:37

Praca w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie dla 2 Polaków od zaraz przy sprzątaniu biur we Frankfurcie nad Menem. Pracodawca organizuje zakwaterowanie na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Wynagrodzenie: na umowie o pracę 12 euro brutto/h przy samozatrudnieniu 14 euro/h
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na zmianie  popołudniowej przy sprzątaniu biur
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wycieraniem kurzy myciem podłóg, odkurzaniem, sprzątaniem toalet, sal konferencyjnych, gabinetów, recepcji, kantoru ochrony, pomieszczeń socjalnych
  • jest to praca fizyczna i wymagane jest sprawne tempo

Oczekiwania:

  • energiczność, sprawność fizyczna
  • duża dokładność
  • mile widziane doświadczenie a także referencje od poprzednich pracodawców
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • prace na podstawie umowy na czas określony
  • stałe godziny pracy od 17 do 1
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 200 euro plus opłaty licznikowe za zużyte media

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6755922d02945795

Linki sponsorowane