€ 9,60 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz pakowanie keczupu bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 12, 2016 05:48

Producent keczupu i przecieru pomidorowego z Bremen zatrudni od zaraz pracowników do pakowania wyrobów na taśmie. Niemcy praca bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Bremen

Stawka godzinowa: 9,60 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce keczupu i przecieru pomidorowego przy pakowaniu produktów schodzących z taśmy do opakowań kartonowych, układaniu towaru na paletach oraz owijaniu zapakowanych palet stretchem
  • inne prace mogą zostać zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność, zwinność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • energiczność
  • przykładanie się do zadań
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wysokie zarobki wypłacane w euro
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie, koszty miesięczne to 150 euro plus media
  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrabiania nadgodzin
  • stabilne warunki zatrudnienia w niemieckiej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • początkowo praca na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowanie/05/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1075733d2a118029

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz pakowanie keczupu bez znajomości języka Bremen”

  1. Witam Państwa serdecznie ,jestem gotowa podjąć taką pracę proszę o kontakt 0048660990708 pozdrawiam Katarzyna.