€ 1950 euro brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 16, 2017 01:55

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Oferta z Kolonii dotyczy zatrudnienia na produkcji kosmetyków. Pracodawca oferuje pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Miasto: Kolonia, Niemcy
Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków naturalnych bez dodatków chemicznych
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie niezbędnych do dalszej produkcji półproduktów, wyciągów ziołowych oraz sporządzanie mieszanek składników
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco związane z produkcją kosmetyków

Wymagania:

  • punktualne przychodzenie na swoją zmianę
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, pracowitość
  • zaangażowanie, wydajność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie i wsparcie we wdrażaniu się w zadania
  • pracę od zaraz, początkowo na 3 miesięcy okres próbny
  • dla pracowników najsumienniejszych możliwość przedłużenia umowy
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zgłoszenia prosimy przesyłać z załączeniem CV raz Listu motywacyjnego na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „produkcja-kosmetyków-naturalnych/03/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 49958c9bdcbe92c6

7 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia”

  1. kinga.jasnoch na marzec 16, 2017 @ 15:46

    Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. niestety nie można do państwa wysłać maila. prosze o kontakt pod numerem 735000867

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie, niestety nie można zaaplikować na Państwa stronę.Proszę o kontakt 015175406424 lub na arektylec@o2.pl.

  3. annakurzawska na marzec 17, 2017 @ 11:02

    Staramy się wysłać wiadomość na email ale ciągle wyskakuje błąd że adres jest niepoprawny, więc piszemy tutaj.

    Wraz z chłopakiem jesteśmy poważnie zainteresowani państwa ofertą pracy przy produkcji kosmetyków. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy przy pakowaniu i produkcji. Jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz.
    email: anna@taxismart.pl
    tel. +48 795 901 765

  4. Jestem zainteresowana ofertą, Proszę o kontakt, +49 1577 3487910
    E-mail: kurzydojoanna@gmail.com

  5. Szanowni Państwo!

    W nawiązaniu do informacji rekrutacyjnej, zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji. Posiadam wykształcenie gastronomiczne, jak i ekonomiczne. Mam doświadczenie w gastronomi jako pomoc kuchni jednak większa część mojej kariery zawodowej opiera się na obsłudze klienta, gdyż pracowałam jako starszy referent do spraw handlu oraz jako bufetowa. Pracowałam również na produkcji-akord w zakładzie światłowodów. Pracowałam w takim systemie, w kraju i zagranicą.
    Przesyłam dane do kontaktu: kontakt telefoniczny +48516185241 oraz e-mail: mona_r@onet.eu .

  6. beatamm100 na marzec 21, 2017 @ 08:33

    Witam serdecznie w odniesieniu do Państwa ogłoszenia zgłaszam się na dane stanowisko. Jestem osobą spokojną pracownią i chętna do podjęcia pracy od zaraz. Mój niemiecki jest dość słaby ale dużo rozumiem i w miarę możliwości się uczę. Posiadam prawo jazdy i jeśli byliby Państwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt. beatamm100@poczra.fm tel. 0151 45894243