€ 10 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz jako kierowca kat.B Uber Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 16, 2017 04:47

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka przy przewozie osób. Oferta z Monachium od zaraz dla kierowcy kat.B dla partnera firmy Uber.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przewóz osób samochodem służbowym
  • zlecenia będą obsługiwane za pomocą aplikacji na smarftona
  • pracownik nie przyjmuje żadnych opłat – kursy realizowane są bezgotówkowo
  • konieczność utrzymywania samochodu służbowego w należytym porządku
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność prowadzenia aut
  • świetna orientacja w terenie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • zdolności interpersonalne
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • samochód służbowy – opel astra, vw golf, toyota auris lub skoda octavia
  • telefon komórkowy z aplikacją
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnej kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Zgłoszenie prosimy zatytułować: „Kierowca dla Ubera, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-monachium-uber/

ID ogłoszenia: 99758a50c6ab7546