€ do ustalenia

Praca w Niemczech od zaraz dla operatora wózka widłowego Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2015 00:03

Magazyn z Berlina szuka od zaraz pracowników magazynu na stanowisko operatora wózków widłowych. Praca w Niemczech dla Polaków przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie wykonywać prace magazynowe takie jak komisjonowanie czy zbieranie zamówień.
– osoba zatrudniona przez większość czasu będzie obsługiwać wózek widłowy
– inne zadania to rozładunek i załadunek towarów
– obsługiwanie systemy magazynowego

Wymagania:
– radzenie sobie ze stresem
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– sprawność ruchowa
– niemiecki na dobrym poziomie
– posiadanie kwalifikacji do obsługiwania wózków widłowych
– doświadczenie magazynowe jest niezbędne

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– stanowisko z dobrym wynagrodzeniem
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– zapewniamy pomoc podczas organizowania przejazdu z Polski do Niemiec i powrocie po wygaśnięciu umowy
– pracę w międzynarodowej firmie
– podniesienie kwalifikacji
– na miejscu pomoc polskiego rezydenta

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: rekrutacja@contrain.pl z tytułem: Magzynier Niemcy.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-operatora-wozka-widlowego-na-magazynie-berlin/

ID ogłoszenia: 39955343c7660dfe

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz dla operatora wózka widłowego Berlin”

  1. ID ogłoszenia: 39955343c7660dfe na kwiecień 28, 2015 @ 07:08

    Jestem zainteresowany oferta pracy operator wózka widłowego . pozdrawiam Dariusz Swojak mobil +48 691 049 741