€ 1200-1400 netto

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji napojów w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2018 04:55

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków na produkcji napojów procentowych. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 1200 do 1400 euro netto miesięcznie (już po wszelkich potrąceniach)

Opis zadań:

  • łatwa praca produkcyjna w fabryce napojów tzw. “wysoko procentowych”
  • do zadań należeć będzie układanie lekkich artykułów oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • duża precyzja
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • atutem będzie możliwość przyjechania autem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • tygodniowo zapewnione 40 do 54 godzin pracy
  • przejrzystą umowę wraz z uwzględnieniem następujących dokumentów: karty EKUZ, druku A1, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego oraz podatku do niemieckiego FA
  • pracownik może ubiegać się o dodatkowe świadczenia – np. na dzieci
  • dobre wynagrodzenie – stawka godzinowa w wysokości 10 euro brutto
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy (koszt już wliczony)
  • za pracę po godzinach i w godzinach nocnych jest +25% a w niedzielę +50%

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link: http://bit.do/alkoprodukcja

ID ogłoszenia: 3905b638e4205590