€ wg taryf IGZ

Praca w Niemczech na produkcji żywności przy kontroli jakości Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dresden
  • Znajomość języka: dobra
  • Opublikowany: marzec 2, 2016 07:22

Poszukiwany technik technologii żywności do pracy w Niemczech na terenie Drezna przy kontroli jakości na produkcji. Oferta z minimum komunikatywną znajomością języka, mile widziane doświadczenie.

ZAQUENSIS jest od 1999 roku jednym z wiodących dostawców usług HR, zaufanym partnerem firm oraz kandydatów ubiegających się o pracę. Posiadamy 55 punktów centrum obsługi, gdzie naszemu zespołowi, składającemu się z ponad 4500 pracowników, oferujemy trwałość i bezpieczeństwo. Poprzez stabilną sieć, długotrwałe doświadczenie oraz wiążącą metodę pracy gwarantujemy znakomitą szansę na lepsze perspektywy zawodowe.
Oferujemy miejsca pracy w Niemczech. Możesz się z nami kontaktować w języku niemieckim jak i polskim. Szukasz pracy? To jesteś właśnie w odpowiednim miejscu.
Dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

MIEJSCE PRACY: DRESDEN

Obowiązki:
• obsługa maszyn produkcyjnych
• częściowe usuwanie zakłóceń w pracy maszyn
• optymalizacja oraz kontrola procesów produkcyjnych
• kontrola jakości surowców, półproduktów oraz produktów końcowych
• zapewnianie jakości produktu zgodnie z wytycznymi

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku (mile widziane)
• wykształcenie kierunkowe- Technik lub Inżynier technologii żywności (wymóg konieczny)
• dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
• wysokie poczucie obowiązku i odpowiedzialności w pracy
• chęć pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie, gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony
• atrakcyjną stawkę godzinową według niemieckich taryf IGZ
• dodatkowe świadczenia socjalne
• opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• możliwości rozwoju zawodowego
• możliwość podjęcia stałej współpracy z firmą

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracuj@zaquensis.de
Nr kontaktowy: Kamila Kuitkowska +49 0359 1203 9300
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.zaquensis.de oraz naszego profilu na facebooku Zaquensis Polen.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

ID ogłoszenia: 65456d6b2fb2adeb