€ 8,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech na produkcji el. gumowych dla par bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: listopad 17, 2014 03:11

Dam pracę w Niemczech na linii produkcyjnej dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla 4 osób na produkcji elementów gumowych. Oferta aktualna na min. trzy miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– dbanie o prawidłowość produkcyjną
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– stanie przy linii produkcyjnej
– wyrabianie elementów z formy
– kontrolowanie jakości wyrobów
– wprowadzanie poprawek np.: wyrównywanie powierzchni
– zajmowanie się pakowaniem towaru i jego kodowaniem
– paletowanie

Wymagania:
– kandydaci bez nałogów
– wysoka sprawność fizyczna
– bez problemów zdrowotnych
– chęć do podjęcia zatrudnienia w Niemczech na min. 3 miesiące
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie atutem
– osoba otwarta, potrafiąca porozumieć się z grupą ludzi

Oferujemy:
– podpisanie umowy na okres 3 miesięcy
– najlepszym pracownikom oferujemy stałą umowę
– dobre wynagrodzenie plus dodatki
– wsparcie w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– przyjazną atmosferę
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV, które prosimy przesyłać na maila: zuver@consultant.com w tytule wpisując: produkcja gumy Düsseldorf.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dusseldorf-niemcy-praca-przy-produkcji-el-gumowych-bez-znajomosci-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 66454694a0b1c095

4 komentarze na “Praca w Niemczech na produkcji el. gumowych dla par bez języka Düsseldorf”

  1. szukam pracy na listopad 17, 2014 @ 10:57

    Jestem zainteresowany do podjecia pracy

  2. szukam pracy imi90@wp.pl

  3. podejme prace w okolicach dusseldorf na listopad 22, 2014 @ 10:50

    Witam podejmę każdą prace w okolicach dusseldorfu najlepiej na stałe bo mam
    rodzinę i chce wyjechać na stałe zaineterowanych proszę o kontakt

  4. witam jestem zainteresowany od zaraz moj n 0048605477047