€ 9.59€/h

Praca w Niemczech na magazynie w Malsfeld bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Malsfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesiecy (mozliwosc przedluzenia)
  • Opublikowany: maj 11, 2018 04:46

W rejonie Malsfeld potrzebne osoby do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie dostępne od zaraz bez znajomości języka w charakterze komisjonera.

Firma instore solutions personnel gmbh poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko komisjoner. Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn zlokalizowany w okolicach Kassel m. Malsfeld.

Wymagania:
– komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
– punktualność
– niekaralność
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– praca wymaga wysilku fizycznego
– mobilności
– wlasny samochod
Obowiązki:
– właściwa realizacja powierzonych zadań -dokładność
– Praca w systemie dwuzmianowym. 6.00 do 14.10 i 14.10 do 22.20.
– obsluga wózka widłowego/mrowki

Oferujemy:
– umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
– wynagrodzenie w kwocie 9, 59 EURO brutto za godzinę pracy.
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (koszt zakwaterowania 225, 00EUR)

Od osób ubiegających się o pracę na stanowisku pomocnik magazynu oczekujemy:
– roztropności
– praca w dni okoloswiateczne
– uprawnień na wózki widłowe
– dyspozycyjnosci
– brak przeciwskazań do pracy na stanowisku komisjoner (mile widziane niemieckie badania lekarskie G25 )

Prosze wysylac CV z numerem telefonu na adres:
aneta.waclawczyk@isp-id.de

w temacie: Komisjonowanie Malsfeld

SKONTAKTUJEMY SIE Z PANSTWEM! 😉

lub kontakt tel: 004915254853106

ID ogłoszenia: 10005af1da2a62d70