€ 8,5

Praca w Niemczech na magazynie Komisjoner Nadrenia Północna z j.Niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: nadrenia północna
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 2, 2015 03:35

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla komisjonera na magazynie w Nadrenii Północnej przy kompletowaniu zamówień oraz obsłudze wózka widłowego ( z uprawnieniami).

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.
Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.
IDEAL WORK jest częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych
usług z obszaru HR. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna
wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL.
Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier- Komisjoner z j. Niemieckim
Miejsce pracy: Nadrenia Północna
Nr. Ref.: MGN/02/15/PT/N

Opis stanowiska:
 Kompletowanie zamówień magazynowych przy użyciu skanera ręcznego
 Optymalne i bezpieczne układanie towaru na paletach
 Obsługa wózka widłowego
 Dbałość o porządek w obszarze magazynu
 Wykonywanie poleceń przełożonych

Wymagania:
 Język niemiecki na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny
 Aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
 Doświadczenie w komisjonowaniu
 Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
 Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
 Punktualność i rzetelność
 Nastawienie na wyniki

Oferujemy:
 Umowa o pracę tymczasową
 Stawka: 8,50 €/h brutto
 Dodatek za pracę w nocy + 20% stawki zasadniczej
 Premia za efektywność
 Praca w systemie picks
 Zapewnione zakwaterowanie
 Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec

Kliknij powyższy link, lub wklej go w swoją wyszukiwarkę

Ideal Work Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów
prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 9209.
Administratorem danych jest Ideal Work Sp. z o.o. z siedzibą w 30-003 Kraków, ul. Lubelska 29. Dane są
przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnychi. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan
prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
Prosimy o dopisanie następujących klauzul: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Work Sp. z o.o. moich
danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o
Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Work Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych
rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Ideal
Work sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

ID ogłoszenia: 98654f451e2b6faf

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez rekrutacja@ideal-work.com.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez rekrutacja@ideal-work.com.pl »