€ 1800/mc brutto

Praca w Niemczech 2018 na budowie przy remontach i wykończeniach bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2018 04:24

Aktualna od zaraz propozycja zatrudnienia w Essen dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 na budowie przy remontach i wykończeniach dla kandydatów z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce pracy: Essen, Düsseldorf oraz Duisburg i okolice, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 euro – wypłaty pracodawca nalicza za wykonane zlecenie

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy wykonywaniu remontów i wykończeń
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace budowlane polegające na malowaniu, szpachlowaniu, tapetowaniu, tynkowaniu
  • pracownicy będą również odpowiedzialni za układanie płytek, glazury
  • wykonywanie innych prac pomocniczych w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Wymagania:

  • posiadanie własnej, zarejestrowanej działalności gospodarczej – niemieckiej Gewerbe
  • dostępność od zaraz
  • fachowe podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje odpłatnie zakwaterowanie
  • pensja wypłacana jest za zlecenie
  • współpracę na podstawie gewerbe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, aplikować można drogą telefoniczną. Prosimy o kontakt wyłącznie osoby spełniające wymagane oczekiwania.

  • 004915210164884

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-budownictwie-od-zaraz-przy-remontach-wykonczeniach-essen/

ID ogłoszenia: 7225b9a211530704