€ ok. 9,70 EUR netto

Praca w Niemczech na budowie dla hydraulików – monterów instalacji sanitarnych, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2018 05:15

Agencja “Limes Consult” dla klienta z Berlina poszukuje od zaraz hydraulików – monterów instalacji sanitarnych do pracy w Niemczech na budowie przy montażu instalacji.

Agencja zatrudnienia Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu (wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 18 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej.
Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK

JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH NA RYNKU OFERUJEMY PRACĘ CIĄGŁĄ PRZEZ CAŁY ROK (nawet zimą) NA TERENIE TYLKO JEDNEGO MIASTA – BERLINA, BEZ KONIECZNOŚCI ZMIANY LOKALIZACJI W PRZYPADKU ZMIANY ZLECENIA!

Zakres zadań:
– montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego
– instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej
– instalacja rur HT i SML (rury żeliwne)
– układanie przewodów kanalizacyjnych
– montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania:
– wykształcenie zawodowe techniczne
– doświadczenie w zawodzie
– znajomość rysunku technicznego
– co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
– umiejętności spawalnicze (AUTOGEN, spawanie gazowe) – mile widziane
– mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Niemczech – umowa o pracę na warunkach niemieckich
– stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki – łącznie ok. 9,50 EUR na rękę!
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
– pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki
– prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w Niemczech
– dobre i stabilne warunki pracy
– możliwość długofalowej współpracy

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres: poznan@limes-consult.de z dopiskiem HYDRAULIK/NIEM

Decydując się na wzięcie udziału w procesie rekrutacji prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych i umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.”

1. Administratorem danych jest Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 84B/11. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
2. Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
3. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem poznan@limes-consult.de.
4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
5. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
6. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo

ID ogłoszenia: 3315b275602e22c3