€ 14,50 euro/h + dieta

Praca w Niemczech od zaraz na budowie bez języka pomocnik rozbiórki Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 1, 2017 01:25

Propozycja tymczasowej pracy w Niemczech przy rozbiórkach budowlanych od zaraz. Ogłoszenie z Kolonii dla pomocnika na budowie również osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Umowa: 3 miesiące

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 18 euro netto za każdy dzień roboczy

Obowiązki:

  • zatrudnienie przy rozbiórce biurowca, znajdującego się na obrzeżach Kolonii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zadania pomocnicze, tak jak demontaż drzwi, okien, armatury, wynoszenie gruzy, prace porządkowe oraz te zlecane na bieżąco
  • dużo zadań będzie wykonywanych za pomocą młota pneumatycznego i diaxa

Oczekiwania:

  • wysokie zaangażowanie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów, prosimy o aplikację osoby nienadużywające alkoholu – warunek obowiązkowy!
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracach budowlanych
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zatrudnienie w Niemczech
  • pracę na 3 miesiące
  • wysokie zarobki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym
  • bezpłatne przejazdy wewnętrzne
  • narzędzia
  • uniform
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie NNW na kwotę 100000 euro

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem: „Rozbiórki budowlane Kolonia – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-niemcy-praca-jako-pomocnik-budowlany-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 889597dae2c010eb

3 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz na budowie bez języka pomocnik rozbiórki Köln”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt 531 215 187 pozdrawiam.

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt 730160094

  3. Jestem zainteresowany . to moj emil mateusz815@onet.pl prosze o kontakt