€ 1800 euro brutto + dodatki

Praca w Niemczech kierowca kat.B – dostawca zakupów od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 11, 2017 3:58 am

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy zakupów. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Dostawca zakupów
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 1800 euro miesięcznie plus dodatek za każdy kurs w wysokości 2,50 euro
Start: od II połowy maja 2017

Opis zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie do klientów ich zamówionych drogą elektroniczną zakupów
  • rano osoba zatrudniona odbiera popakowane towary i rozwozi zgodnie z grafikiem
  • dbanie o samochód służbowy
  • reprezentowanie firmy

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • pracowitość, odpowiedzialność, terminowość
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • nowoczesną flotę
  • atrakcyjne zarobki
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na pierwszy miesiąc w cenie 200 euro i pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres podany poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca dla kierowcy kat.B, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawca-zakupow-berlin/

ID ogłoszenia: 4885913bd2b816cb