€ 111.00

Praca w Niemczech jako Pracownik produkcji (tartak) w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 25, 2015 00:02

Tartak z Bawarii poszukuje Polaków gotowych do podjecie legalnej pracy w Niemczech w charakterze pracownika produkcji przy umieszczaniu drewna w heblarce i innych maszynach służących do obróbki.

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji polskich pracowników do niemieckich przedsiębiorstw. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta pilnie poszukujemy Kandydatów z wysoko komunikatywną znajomością języka niemieckiego (WYMÓG KONIECZNY) na stanowisko:

Pracownik produkcji
(tartak)

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

OBOWIĄZKI:
Umieszczanie drewna w heblarce i innych maszynach do obróbki drewna
Cięcie drewna
Sortowanie drewna

WYMAGANIA:
– KOMUNIKATYWNA LUB WYŻSZA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (WYMÓG KONIECZNY)
– Doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji (wymóg konieczny)
– Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
– Prawo jazdy i samochód (wymóg konieczny)

OFERUJEMY:
– Pewne, terminowe wynagrodzenie w wysokości minimimum ok. 1300 € netto/miesiąc
– Zorganizowane zakwaterowanie (płatne ok. 220 €/miesiąc)
– Niemiecką umowę o pracę
– Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora w sprawach organizacyjnych, związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl / Zakładka: Oferty pracy

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy!

ID ogłoszenia: 86056558f1cb5416