€ 0

Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej do Pana z Dortmundu od sierpnia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: lunen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 28, 2017 04:07

Od sierpnia możliwość pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w rejonie Dortmundu przy opiece nad samotnym Panem w wieku 84 lat po przebytym wylewie.

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki do podopiecznej, mieszkającej w Lunen (ok. Dortmundu, Nadrenia Północna-Westfalia)

TERMIN WYJAZDU: 3.08.

Profil Podopiecznej:
Wiek: 84 lata
Waga: 60 kg
Wzrost: 155 cm
Mobilność: ze wsparciem
Choroby: po wylewie
Warunki mieszkaniowe: Pani mieszka sama w mieszkaniu.
Dla opiekunki: pokój ze standardowym wyposażeniem. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:
– wsparcie podczas wykonywania higienicznych czynności oraz roz- i ubieraniu;
– przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu;
– spędzanie czasu z podopieczną

Oferujemy:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIA
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
– wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
– zadzwoń na nr +48 733 388 300, 500 435 500
– wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!

ID ogłoszenia: 5055979e660ea0d0