€ 1,100.00

Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej dla 90-letniego Pana z Appenweier

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Appenweier
  • Opublikowany: styczeń 25, 2017 18:37

Pilnie potrzebna rzetelne opiekunka osób starszych, gotowa do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Appenweier przy opiece nad seniorem w wieku 90 lat.  Senior jest osobą po udarze, ma problemy z poruszaniem się i ze słuchem.

Miejsce pracy: Niemcy , Appenweier 77767 – nr oferty: 15
Termin wyjazdu: od 14.02.2017
Wynagrodzenie: 1100 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pan, lat 90, waga 74kg. Pan jest po udarze, ma problemy z poruszaniem się i ze słuchem. Nie trzeba wstawać w nocy. Senior porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Trzeba pomagać przy ubieraniu się i rozbieraniu. Podopieczny ma I grupę inwalidzką. Przychodzą pielęgniarki. Opiekunka wykonuje prace domowe.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznemu  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
Kobieta (wiek do 60 lat)
język komunikatywny
niepaląca

ZAPEWNIAMY:
> Atrakcyjne wynagrodzenie  uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Ubezpieczenia dla członków rodziny
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM
CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel.(58) 620 99 96
tel. 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy

ID ogłoszenia: 1725889b21906b43

Brak tagów