€ 1600 netto

Praca w Niemczech jako Kierowca Autobusu (kat.D) od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Baden-Wrttemberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Czas nieokreślony
  • Opublikowany: lipiec 17, 2017 01:49

Od zaraz praca w Niemczech na pełny etat jako kierowca autobusu z prawem jazdy kat.D.  Zatrudnienie w rejonie Badenia-Wirtembergia przy przewozach pasażerskich. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Rodzaj zatrudnienia: pełny etat
Dostępność: od zaraz

Twoje zadania:
Przewóz pasażerów
Przestrzeganie okresów pracy i odpoczynku

Co powinieneś posiadać:
Prawo jazdy obowiązujące na terenie UE kategorii D z pozwoleniem na przewóz osób
Doświadczenie będzie zaletą
Znajomość języka niemieckiego i przyjemność z prowadzenia samochodu
Uczciwość, rzetelność i chęć do pracy zmianowej

Oferujemy:
Umowę o pracę,
Stabilne zatrudnienie oraz terminowe wypłaty,,
Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy dla naszych kierowców.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja.leihfirma@gmail.com o treści w/w stanowiska

ID ogłoszenia: 4325968eb3f11558

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech jako Kierowca Autobusu (kat.D) od zaraz”

  1. Witam Jeśli można pracować bez języka to jestem chętny tel 794166431