€ 11 euro brutto/h

Praca w Niemczech Dortmund od zaraz bez znajomości języka na magazynie z AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 4, 2016 03:40

Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy komisjonowaniu sprzętu małego AGD, lokówek, blenderów. Zatrudnienie na magazynie z Dortmundu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę, dodatkowo pracodawca premiuje osoby pracujące na zmianie nocnej +1,50 euro brutto do każdej godziny

Obowiązki:

  • praca z użyciem komputera, skanera i wózka paleciaka
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień na potrzeby klientów indywidualnych oraz sklepów detalicznych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość we wdrażaniu się w powierzone zadania
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze
  • opcja zorganizowania odpłatnego zamieszkania w cenie ok. 200-300 euro miesięcznie
  • wprowadzenie w obsługę systemu informatycznego
  • początkowo pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Wiadomość e-mail prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na poniższy adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: magazyn-małegoAgd08/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-malego-agd-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 395579fa5c7a15b8