€ 1300 netto + zakwaterowanie

Praca w Niemczech 2017 dla pomocy kuchennej od zaraz bez języka w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2017 04:12

Super oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka w gastronomii dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorf jako wsparcie na kuchni restauracji hotelu 3-gwiazdkowego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Termin: od zaraz

Pensja: 1300 euro netto na rękę miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Umowa: na 4 miesiące z możliwością przedłużenia

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na kuchni restauracji hotelu 3 gwiazdkowego
  • wspieranie prac całego zespołu w zadaniach polegających na sprzątaniu po przygotowywanie dań
  • praca na zmywaku i dbanie o to by zawsze była czysta zastawa stołowa

Oczekiwania:

  • uczciwość oraz zaświadczenie o niekaralności
  • wytrzymałość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie książeczki z sanepidu do pracy z żywnością
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na kuchni – przy żywieniu zbiorowym

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • zatrudnienie na 4 miesiące z możliwością przedłużenia od nowego roku
  • bardzo dobre wynagrodzenie plus bezpłatne zamieszkanie i pełne wyżywienie
  • duża liczba godzin pracy
  • głównie normowany czas pracy
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna09/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 19959a89c70a26ab