€ 10,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Praca w Niemczech dla par na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 23, 2017 20:01

Oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni drogeryjnej dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie z Berlina przy zbieraniu zamówień z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Berlin, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zbieranie towarów na podstawie list i przygotowywanie ich do wysyłki
  • ustawianie produktów na palety lub pakowanie do paczek – w zależności od wielkości zamówienia
  • pomoc przy rozładunku i załadunku
  • rozlokowywanie artykułów na regały

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • aktualny dokument poświadczający niekaralność
  • możliwość pracy na zmiany oraz wypracowywania nadgodzin na prośbę pracodawcy
  • dobre zdrowie
  • zorganizowanie, motywacja

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach
  • płatny urlop
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i poznania nowych ludzi
  • dla najlepszych wizja awansu w strukturach firmy
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie drogeryjnym dla par, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 704588630df2dc7e

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla par na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Berlin”

  1. Jestem zainteresowany ogłoszeniem w celu podjecia pracy . Wyjazd jak najszybciej Prosze o kontakt 605408847 Pozdrawiam