€ 1650 - 2000 euro brutto/mc

Praca w Niemczech dla par na magazynie AGD bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2017 01:24

Hurtownia sprzętu małego AGD z Kolonii posiada wakat na stanowisku magazyniera. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Pensja: 1650 – 2000 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Obowiązki:

  • praca na magazynie dużej hurtowni ze sprzętem małego AGD, czyli suszarek, blenderów, odkurzaczy itp.
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień na palety z użyciem skanera ręcznego oraz wózka paletowego typu EPT
  • inne zadania które mogą być zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • nastawienie na realizowanie wyznaczonego celu
  • motywacja
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • zdolność do szybkiego przyswajania informacji
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w samodzielnych mieszkaniach 2 lub 3 pokojowych, cena za pokój 2 osobowy to 300 euro miesięcznie a za pokój 1 osobowy 200 euro plus opłaty licznikowe
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • pracę dla par
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn-AGD/06/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1715934888cedd31

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla par na magazynie AGD bez znajomości języka Kolonia”

  1. witam!
    wraz z mężem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy,obecnie przebywamy w Holandii ale dyspozycyjni i możemy pracę podjąć od zaraz.Nasze numery tel:
    513156575, 699186088