€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla murarza na budowie bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: stałe zatrudnienie
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2016 01:27

Firma budowlana z Hamburga zatrudni pracownika budowlanego do murowania. Niemcy praca bez znajomości języka na stanowisku murarza. Zakwaterowanie jest zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – Murarz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: adekwatne do kwalifikacji

Opis stanowiska pracy:

  • są to prace polegające na murowaniu, wykonywaniu zbrojeń, szalowaniu a także betonowaniu
  • wszelkie zadania wykonywane będą na budowie mieszkań lub obiektów przemysłowych

Wymagania:

  • przynajmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • preferujemy kandydatów w wieku pomiędzy 25 a 55
  • praktyczna znajomość zawodu, narzędzi i materiałów budowlanych
  • wysoka odpowiedzialność

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w stałej perspektywie
  • na miejscu zapewnione jest darmowe zamieszkanie
  • pomoc biura we wszelkich możliwych kwestiach na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o kontakt mailowy z załączeniem CV na adres:

  • biuro@ruben-bau.eu

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-pracownikow-budowlanych-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 1635717ed5596a92