€ 1650 brutto/mc + dodatki

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz przy przewozie osób Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 15, 2016 04:31

Możliwość zatrudnienia dla kierowcy kat.B od zaraz w Dreźnie przy przewozie osób niepełnosprawnych i starszych. Oferta pracy w Niemczech na zlecenia urzędu miasta.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie pensji podstawowej plus dodatki w wysokości 7 euro za każdy kurs

Zakres zadań:

  • praca w usługach na zlecenie urzędu miasta przy przewozie osób starszych oraz niepełnosprawnych ruchowo
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przyjechanie zgodnie z grafikiem pod wskazane miejsce, pomoc z wejściem do samochodu i przewiezieniem na miejsce docelowe
  • głównie są to kursy do szpitali

Wymagania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • niezbędne jest przejście kursu z pierwszej pomocy
  • duża empatia, cierpliwość i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność
  • punktualność

Oferujemy:

  • bogate zaplecze socjalne
  • elastyczny grafik w większości do samodzielnego dostosowania
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • nowoczesny telefon z nawigacją
  • auto służbowe typu VAN lub BUS o DMC 3,5 T,

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Kierowca kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 177582a67ba230fa