€ 2100-2500 euro brutto/mc

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób Stuttgart 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 29, 2017 03:17

Pilnie zatrudnimy kierowcę kat.B do przewozu klientów premium luksusowymi samochodami. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 2100-2500 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za świadczenie najwyższych jakościowo usług przewozu klientów vip, luksusowymi autami
  • osoba zatrudniona bezwzględnie dba o powierzony samochód – oddaje na myjnię, do serwisu, porządkuje
  • obowiązują trasy krótkie a także wyjazdy kilkudniowe

Wymagania:

  • schludność, miła aparycja
  • przyjazne nastawienie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B
  • brak uzależnień – kandydaci muszą być niepalący i nie nadużywający alkoholu
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz na podstawie umowy z ubezpieczeniem
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • uniform służbowy
  • samochody służbowe do dyspozycji – bmw 7, mercedes s-klasy, audi a8, itp.

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie nam mailowo aplikacji.

adres kontaktowy: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla kierowcy kat.B, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-stuttgart/

ID ogłoszenia: 84859545274b3dda