€ 12,05 euro brutto/h + dieta + zamieszkanie

Praca w Niemczech dla budowlańców układanie płytek na budowie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 9, 2017 17:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach jako kafelkarz – płytkarz. Zatrudnienie dla Polaków w Hamburgu przy układaniu płytek, fliz i kafelków.

Stanowisko: Płytkarz – kafelkarz – fliziarz
Miasto: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 12,05 euro brutto na godzinę plus dieta za każdy dzień roboczy, wynosząca 24 euro

Obowiązki:

  • praca na budowie przy wykończeniach
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie przygotowaniem odpowiednio podłoża pod inne prace
  • układanie płytek, kafelków oraz fliz
  • układanie mozaiki oraz innych zdobień
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B niezbędne jest u 3 na 6 osób w zespole
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto u 3 osób na 6 osobowy zespół

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre zarobki i atrakcyjna dieta dzienna
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • pomoc w przygotowywaniu niezbędnych dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • impactjob.3598388@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/fliziarz-kafelkarz-plytkarz-id438309.html

ID ogłoszenia: 259589c6a2ea553b

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla budowlańców układanie płytek na budowie Hamburg”

  1. Witam
    Spełniam wszystkie warunki i jestem zainteresowany pracą, ponadto od przyszłego tygodnia będę w Hamburgu więc moglibyśmy się dogadać na miejscu, nie mam jeszcze telefonu niemieckiego więc podaje numer polski : +48 513 862 309