€ 12 euro/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie autobusów od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 6, 2016 06:18

Zatrudnimy 6 osób do pracy w Niemczech przy sprzątaniu autobusów i tramwajów w zajezdni z Monachium. Oferta aktualna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Monachium, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto
Wakaty: 6
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w zajezdni autobusowo-tramwajowej na zmianie nocnej
  • zadania będą polegać na sprzątaniu i wietrzeniu środków komunikacji miejskiej
  • szczegółowe zajęcia osoby którą zatrudnimy to odkurzanie, wymiatanie, mycie szyb od wewnątrz, wynoszenie śmieci, czasem pranie siedzeń
  • pracownicy będą również odpowiedzialni za składanie raportów odnośnie rzeczy niesprawnych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność dobrego zarządzania czasem pracy
  • bezkonfliktowość, komunikatywność, otwartość na nowe znajomości i umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • rzetelność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt miesięczny to 150 euro od osoby
  • pracę wyłącznie na zmianie nocnej
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia
  • umowę niemiecką

Aplikacja:
Zgłoszenie mailowe, należy przesłać z załączeniem aktualnych dokumentów na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: sprzątanie-w-zajezdni10/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium-sprzatanie-autobusow-i-tramwajow/

ID ogłoszenia: 93457f5c81fa2b5d