€ 9,50 euro brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy taśmie na produkcji sałatek od zaraz w Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwalmtal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 15, 2018 04:44

Od zaraz fabryka z Schwalmtal poszukuje pracowników do pracy w Niemczech przy produkcji sałatek owocowych i warzywnych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Schwalmtal

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na produkcji sałatek warzywnych i owocowych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ręczne i maszynowa obieranie, krojenie, szatkowanie składników
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów gotowych
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • gotowość do regularnych wyjazdów za granicę
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie – koszt to około 25 euro

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • legalną umowę o pracę tymczasową
  • wysokie wynagrodzenie plus wypłacanie pensji w terminie
  • opieka koordynatora polskojęzycznego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło:

Krótki link: http://bit.do/rekrutacja-salatki

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/schwalmtal-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych/

ID ogłoszenia: 4465afa12f438a50