€ 1400 netto + wyżywienie + mieszkanie

Praca w Niemczech 2017 bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2017 03:23

Bez znajomości języka oferujemy zatrudnienie dla Polaków w restauracji z Dortmundu na stanowisku pomocy kuchennej. Aktualna praca w Niemczech z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionymi bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 1400 euro netto miesięcznie

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska pracy:

  • prace porządkowe dotyczące powierzchni zaplecza, pomieszczenia socjalnego oraz kuchni
  • zmywanie naczyń i sztućców
  • włączanie zmywarek
  • wykonywanie nieskomplikowanych dań
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku pracy
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • sumienność, zaangażowanie
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wzięcia udziału w płatnym jednorazowo 30 euro badaniu

Zapewniamy:

  • 180 godzin pracy miesięcznie
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • darmowe zamieszkanie oraz pełne wyżywienie
  • pracę w systemie zmianowym
  • nielimitowany dostęp do wody, kawy oraz herbaty

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie wiadomości aplikacyjnych z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem: „Pomoc kuchenna bez języka, Dortmund – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-w-restauracji/

ID ogłoszenia: 77359c96af6a6f75