€ 9,20 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pokojówka Stuttgart hotel 3*

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 4, 2016 01:38

Hotel 3 gwiazdowy ze Stuttgartu poszukuje pokojówki do sprzątania. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca 5 razy w tygodniu po 8 godzin
  • obowiązują normy godzinowe
  • dokładne sprzątanie pokojów
  • codzienne wymienianie ręczników oraz uzupełnianie artykułów higienicznych
  • co drugi dzień zmiana pościeli
  • odkurzanie, mycie szyb, sprzątanie łazienek, mycie podłóg

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaleta będzie przestawienie referencji od poprzednich pracodawców
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracę na pełny etat w stałych godzinach
  • szkolenie wdrażające
  • pomoc na miejscu, również w sprawach urzędowych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Dam pracę w Niemczech dla pokojówki, Stuttgart

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 35857799a4f6cf49