€ 1500 euro/mc brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2016
  • Opublikowany: marzec 24, 2016 02:41

Dam pracę w Niemczech na produkcji lodów dla par. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia od zaraz do końca czerwca 2016.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Wynagrodzenie: 1500 euro miesięcznie brutto

Liczba stanowisk do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • kontrola jakości artykułów przy taśmie
  • dbanie o ciągłość produkcyjną i dostarczanie składników na taśmę
  • kontrolowanie przebiegu procesów produkcyjnych
  • pakowanie
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz do lipca 2016 włącznie
  • odwaga, komunikatywność, odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • sprawne wdrażanie się w obowiązki
  • możliwość pracy zmianowej oraz pozostawania po godzinach jeżeli zajdzie taka konieczność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu, cena miesięczna za osobę to 180 euro, w przypadku par 300 euro miesięcznie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na czas określony

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja04/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-lodow-berlin/

ID ogłoszenia: 32656f2f9221a3b8

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów dla par Berlin”

  1. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt na adres krasiaka1234@op.pl
    Pozdrawiam