€ 10,90 - 13,25 brutto + zakwaterowanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: lipiec 23, 2017 19:47

Od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na produkcji kosmetyków w fabryce z Berlina. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Posada: pracownik produkcji / pomocnik

Miejscowość: Berlin

Zarobki: 10,90 – 13,25 brutto (zależne od doświadczenia i znajomości języka)

Początek zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

Jest to fizyczna praca odbywająca się na linii produkcyjnej, polegająca na napełnianiu pojemniczków, tubek z kremami, emulsjami, balsamami do ciała itp. Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie odkładanie napełnionych pojemniczków z powrotem na taśmę celem ich maszynowego zamknięcia. Pracownik może zostać również oddelegowany do zadań związanych pakowaniem finalnych produktów (układanie w kartonach i na paletach).

Wymagania:

– chęć do podjęcia stałej pracy w Nieczech

– rzetelne podejście do wykonywanych zadań

– preferowane osoby z doświadczeniem w produkcji przemysłowej i posiadające referencje

– gotowość do rozpoczęcia nauki język niemieckiego

– zdolność do pracy zespołowej

– tylko osoby niepalące i nie nadużywające alkoholu

Oferujemy:

– zakwaterowanie oferowane bezpłatnie przez okres 2 miesięcy

– umowa na okres próbny 2 miesiące

– możliwość otrzymania stałej umowy po tym okresie oraz podwyżki

– brak jakichkolwiek opłat po stronie pracownika związanych z podjęciem pracy

– pomagamy (nieodpłatnie) w dopełnieniu wszystkich formalności

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:
zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „kosmetyki Berlin 08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 5645970d77b483b9